Toruń
Spotkanie z Bronisławem Komorowskim PDF Drukuj Email
p3201652Europejska Unia Kobiet Sekcja Polska była obecna na spotkaniu z kolejnym kandydatem Platformy Obywatelskiej na Prezydenta RP - Marszałkiem Sejmu Bronisławem Komorowskim, które odbyło się w toruńskim Ratuszu - 20.III.2010. Na zdjęciu Wiceprzewodnicząca EUK-SP Aleksandra Łukomska Smulska w rozmowie z Marszałkiem o sytuacji kobiet w Polsce.
 
23.II.2010 w Toruniu odbyło się spotkanie członkiń II Oddziału PDF Drukuj Email
photo43Posiedzenie poprzedziła merytoryczna debata członkiń ZG dotycząca roli, formy i zawartości -powstającej -NOWEJ- strony internetowej naszej Organizacji. Główną przesłanką do modyfikacji strony stało się założenie, iż ma ona wszechstronnie komunikować oraz informować wszystkie członkinie o działaniach Stowarzyszenia, pracy i sukcesach naszych Pań, ale też być źródłem informacji dla naszych sympatyków.
Więcej…
 
Przedsiębiorcza Kobieta 2008 Pomorza i Kujaw PDF Drukuj Email

p5220054W maju 2009 Przewodnicząca II O/EUK-SP zdobywa zaszczytne wyróżnienie w Plebiscycie Gazety Pomorskiej - Kobieta Przedsiębiorcza Pomorza i Kujaw 2008 r. To tym cenniejsze wyróżnienie bo otrzymane w 20 lecie prowadzenie przez Olę własnej firmy.

 

Więcej…
 
Krystyna Maria Karpińska PDF Drukuj Email
image001Wieloletni nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie. O1996 r. pełni funkcję dyrektora Zespołu Edukacyjnego „BLOK”. Egzaminator części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego, ekspert w zakresie awansu zawodowego nauczycieli. Nagroda Kuratora Oświaty, Nagroda Ministra Edukacji Narodowej, Medal Komisji Edukacji Narodowej.
Mężatka, matka dwóch dorosłych córek, z których jedna kontynuuje tradycje rodzinne pracując w charakterze nauczyciela.
 
Wiosna w Oddziale była pracowita PDF Drukuj Email

dscn3422Byłyśmy wszystkie bardzo zaangażowane w Kampanię do Europarlamentu.Popierałyśmy przede wszystkim startującą z listy PO na poz.6 naszą członkinię Aleksandrę Nowakowską -Wiceburmistrz Żnina, posła Tadeusza Zwiefkę i dr .Marka Kolasińskiego z Uniwersytetu M.Kopernika w Toruniu, startujących z listy PO.Cieszymy się że Basia Bielicka Malinowska wspierała nas i była z nami. Spotkanie odbyło się 18 kwietnia.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 6