Toruń
Dzień Kobiet w Paryżu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 stycznia 2013 11:43
Zapraszamy nasze koleżanki oraz wszystkich sympatyków do wspólnego wyjazdu z okazji Dnia Kobiet. Tym razem proponujemy romantyczny Paryż i jego uroki. Zwiedzimy wszystkie najważniejsze i najbardziej znane zabytki, przepłyniemy się po Sekwanie. W trakcie pobytu planujemy także spotkanie z francuskimi koleżankami z Europejskiej Unii Kobiet i wizytę w merostwie Paryża.
 
RPP w Toruniu zakończyła pracę PDF Drukuj Email
W Toruniu zakończyła działalność Rada Pożytku Publicznego działająca przy Prezydencie m.Torunia, której Wiceprzewodniczącą była Przewodnicząca O/Toruń EUK-SP Ola Łukomska Smulska. Przez okres 2-ch lat udało się zorganizować znakomitą współpracę toruńskich NGO (Stowarzyszeń i Fundacji) z Prezydentem Miasta Panem Michałem Zaleskim i samorządowcami Torunia. Pracując na rzecz wszystkich miejskich Organizacji - Rada - stworzyła znakomity klimat wokół społecznych, pożytecznych dla miasta i jego mieszkańców inicjatyw.
IMG_0287IMG_0297IMG_0298IMG_0307
 
X lecie Oddziału toruńskiego Europejskiej Unii Kobiet Sekcji Polskiej PDF Drukuj Email
wtorek, 23 października 2012 09:45
IMG_5645IMG_5736IMG_5779IMG_6020IMG_9023
8.X.12 w wypełnionym po brzegi Patio Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu - obchodziłyśmy X lecie istnienia i działalności Oddziału toruńskiego EUK-SP.
Członkinie Oddziału otrzymały Dyplomy i wyróżnienia z rąk Wojewody Ewy MES, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego  Piotra Całbeckiego oraz Prezydenta m.Torunia Michała Zaleskiego oraz ogromny bukiet róż z rąk Posła Adama Szejnfelda .Z ogromną radością podziękowałyśmy naszym Patronom Honorowym,Partnerom oraz Sponsorom Jubileuszu wręczając okolicznościowe Dyplomy,Kryształowe Serca oraz Słusznych rozmiarów KATARZYNKI toruńskie, będące wyrazem naszej wdzięczności za udzielane nam przez 10 lat wsparcie w działaniach na rzecz środowiska kobiecego m.Torunia i całego regionu kujawsko-pomorskiego.Nadałyśmy Tytuł "KOBIETY z Pasją" Paniom, których osiągnięcia w rożnych dziedzinach życia społecznego są imponujące, wspierające środowiska kobiece.Największe kryształowe serce otrzymała  od członkiń oddziału toruńskiego PRZEWODNICZĄCA ZG EUK-SP Barbara Bielicka Malinowska, której pomoc i działania wzmacniają i inspirują oddział toruński.Wśród wyróżnionych byli również Panowie którzy wspomagają  w działaniach -"Kobiety z pasją".
Więcej…
 
X-lecie EUK-SP Oddział Toruń PDF Drukuj Email
czwartek, 27 września 2012 12:37
Zapraszam serdecznie na obchody X-lecia Europejskiej Unii Kobiet-Sekcja Polska - Oddziału TORUŃ połączone z Konferencją "KOBIETA Z PASJĄ POTRAFI".
Impreza odbędzie się 8.X.12 o godz.13 w PATIO /I p./ Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu - Plac Teatralny 2.

Z wyrazami szacunku i sympatii
Aleksandra Łukomska Smulska - Przewodnicząca toruńskiego oddziału EUK-SP
Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce

zaproszenie s1zaproszenie_s2
 
Ambasadorzy Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce nominowani PDF Drukuj Email
wtorek, 18 września 2012 08:08
os_213 września 2012 r. Fundacja Ambasada Kobiet Biznesu oficjalnie zainaugurowała projekt Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, realizowany w celu zwiększenia liczby firm zakładanych i prowadzonych przez kobiety w Polsce. Tego dnia wręczono certyfikaty stu pierwszym Ambasadorom Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce – paniom odnoszącym sukcesy w biznesie, które podjęły wyzwanie inspirowania i zachęcania innych kobiet do tworzenia i prowadzenia własnych firm. Projekt zainspirowany został inicjatywą Komisji Europejskiej, która w 2009 r. stworzyła Europejską Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet.

Wśród nominowanych kobiet znalazła się nasza koleżanka - Aleksandra Łukomska Smulska - Przedsiębiorca Toruński, Przewodnicząca O/Toruń EUK-SP


Informacja prasowa
Prezentacja projektu
Lista nominowanych
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6