Spotkanie z Andrzejem Komorowskim PDF Drukuj Email
Spotkanie z Andrzejem Komorowskim – znanym doradcą rodzinnym, terapeutą i seksuologiem klinicznym.

Klub Kobiet "Rozmawialnia"
i
Europejska Unia Kobiet – Sekcja Polska

Zapraszają na spotkanie "Miłość i seks później"

Klub Kobiet "Rozmawialnia" i Europejska Unia Kobiet - Sekcja Polska zapraszają na spotkanie "Miłość i seks później". Zachęcamy do udziału, bo warto mówić głośno o tym, co często mówimy po cichu.
Słowo "miłość" to dla wielu klucz do szczęścia. Ale czy tak jest na prawdę? Do szczęścia potrzebny jest raczej pęk kluczy: między innymi zaufanie, przyjaźń, zrozumienie, seks. Relacje pomiędzy partnerami zmieniają się wraz z upływem czasu. Ale czy to oznacza, że "później" oznacza "źle" czy "gorzej". A może to po prostu lęk przed tym co podsuwa nam nasza wyobraźnia. Przyjrzyjmy się zatem naszym przekonaniom, obawom i lękom .....bez lęku. Poszukajmy radości w każdej mijającej chwili.

O miłości i seksie porozmawiamy z naszym gościem – Andrzejem Komorowskim – znanym doradcą rodzinnym, terapeutą i seksuologiem kliniczny z wieloletnią praktyką, który pomaga i doradza dorosłym w ich problemach indywidualnych, partnerskich jak i rodzinnych.

Termin spotkania: 31 marca (środa) godz.18.00
Miejsce: Cafe Balgera, ul. Koszykowa 1 w Warszawie.
Koszt udziału w spotkaniu oraz poczęstunek: 25 zł.

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności do 29 marca:
Ludmiła Wesołowska: e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Możesz zaprosić swoje przyjaciółki i koleżanki.

Pozdrawiamy i zapraszamy

Anka Sierant i Marta Ziemska
Barbara Bielicka-Malinowska i Ludmiła Wesołowska