Sex i Biznes PDF Drukuj Email
wtorek, 23 października 2012 10:21
image002
Goście specjalni: prof Magdalena Środa, Dr Ewelina Stobiecka
Wykład poprowadzą: psycholog biznesu Leszek Mellibruda i Olga Kozierowska

Zwykły dzień w pracy. Jedziesz zatłoczoną windą gdzie nie masz wpływu na to czy stanie obok ciebie pachnący blondyn, zapyziały egocentryk czy palacz „skowronek”. Minuty w windzie dłużą się potwornie szczególnie jak masz biuro na 12 piętrze, a winda staje na każdym po drodze. Adrenalina rośnie już na wejściu... Wpadasz do biura, a tu jakiś „miły” epitecik pod adresem twojego kilkuminutowego spóźnienia, milion czekających mailii, koleżanka akurat w tym momencie potrzebująca wsparcia „bo narzeczony nie wrócił na noc”, szef zerkający dwuznacznie, nerwowo dzwoniący telefon na biurku i konieczność przygotowania się do ważnego spotkania, a ty nawet nie napiłaś się jeszcze kawy. Stres, stres, stres...


Niby wypróbowałaś już wiele metod jego okiełznania. Ćwiczysz oddechy, wyciszasz się, słuchasz muzyki, zaczęłaś nawet chodzić na jogę i pić wieczorem melisę... i co? Pomaga, ale nie w sytuacjach nieprzewidywalnych, wtedy i tak zmieniasz się w wulkan emocji. A może by tak wykorzystać pozytywne strony stresu i „pokonać wroga bez walki, po prostu znając jego zwyczaje”?

Tym aspektem tworzenia lepszego życia zajmiemy się podczas kolejnej konferencji Sukcesu Pisanego Szminką – 24 października o godzinie 18:00 w hotelu Sheraton.

Konferencję „przyprawimy na ostro” debatą pt. Sex i Biznes, w której wezmą udział znamienici przedstawiciele świata nauki i biznesu. Trzeba to zobaczyć!

Nie zabraknie też atrakcji: w części rozrywkowej - muzyczna niespodzianka, nowy sklep z butami na Saskiej Kępie All About Shoes  zaprezentuje nam piękne, oryginalne i bardzo wysokiej jakości buty nowych marek na polskim rynku, a  w części targowej wyczarujemy „pachnącą szafę”.  Na wszystkie uczestniczki jak zwykle czeka kolacja przygotowana przez mistrzów kuchni Hotelu Sheraton w towarzystwie Carlo Rossi.

termin: 24 października
godzina: 18:00

Miejsce: Hotel Shraton Restauracja The Olive

Inwestycja: 50 pln

Konieczna rejestracja: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
image006