Europejski świat biznesu – czy kobiety mają w nim szansę? PDF Drukuj Email
W dniu   9 marca 2012 r. w Przedstawicielstwie  Komisji Europejskiej w Polsce zaprezentowano  raport  na temat postępów w dziedzinie wyrównywania szans kobiet i mężczyzn w dostępie do stanowisk kierowniczych w biznesie.
Wyniki raportu przeanalizowały:  Agnieszka Kozłowska - Rajewicz, Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania oraz Aleksandra Niżyńska z Instytutu Spraw Publicznych.
 
Forum Kobiet Województwa Śląskiego PDF Drukuj Email

5 marca 2012  w Katowicach  nasze koleżanki ze Śląska uczestniczyły w  pierwszym Forum Kobiet Województwa Śląskiego w tym roku organizowanym pod hasłem „Przedsiębiorczość jest kobietą”. Rozmawiano o problemach kobiet, przełamywaniu stereotypów i kobiecym spojrzeniu na przedsiębiorczość.

Więcej…
 
"PRACA DO 67 ROKU ŻYCIA – SZANSA CZY ZAGROŻENIE?" PDF Drukuj Email
W dniu 23 lutego 2012 r. w Sejmie RP odbyła się debata zorganizowana przez Parlamentarną Grupę  Kobiet, w której w imieniu EUK-SP udział wzięły : Przewodnicząca Barbara Bielicka-Malinowska i wiceprzewodnicząca Aleksandra Łukomska-Smulska

Patronat  nad konferencją objęła Marszałek Sejmu RP – Ewa Kopacz.
 
Karta Różnorodności PDF Drukuj Email
piątek, 11 maja 2012 10:57

14 lutego 2012 r. odbyło się w kancelarii Prezesa Rady Ministrów uroczyste podpisanie „Karty Różnorodności” przez prezeski i prezesów firm oraz debata na temat zarządzania różnorodnością w Polsce z udziałem zaproszonych gości.  Forum Odpowiedzialnego Biznesu wraz z partnerami strategicznymi – firmami Aviva, British American Tobacco, Danone, Deloitte, Kompania Piwowarska, L'Oreal, PGNiG, PKN Orlen, Provident, PwC, RWE, Totalizator Sportowy, TP oraz firmą Orbis SA zainicjowało proces powstania polskiej wersji Karty Różnorodności (ang. Diversity Charter).
Patronat honorowy nad Kartą Różnorodności w Polsce objęła Minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Pełnomocnik Rządu Do Spraw Równego Traktowania oraz
prof. Irena Lipowicz, Rzecznik Praw Obywatelskich.

Więcej…
 
Wspaniałe popołudnie z kulturą Izraela w Domu Chłopa czyli polsko – izraelskie fascynacje turystyczne PDF Drukuj Email
środa, 22 lutego 2012 14:08

16 stycznia  w Hotelu Gromada , czyli w Domu Chłopa w Warszawie odbyła się konferencja zorganizowana przez OST Gromada, Europejską Unię Kobiet – Sekcja Polska oraz Ministerstwo Turystyki Izraela pt. „Polsko –izraelskie fascynacje turystyczne”, która była objęta  patronatem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki RP Katarzyny Sobierajskiej.
Dziś można już śmiało powiedzieć, że było to wydarzenie niezwykłe, co zgodnie podkreślali przybyli goście.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 21