X lecie Oddziału toruńskiego Europejskiej Unii Kobiet Sekcji Polskiej PDF Drukuj Email
wtorek, 23 października 2012 09:45
IMG_5645IMG_5736IMG_5779IMG_6020IMG_9023
8.X.12 w wypełnionym po brzegi Patio Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu - obchodziłyśmy X lecie istnienia i działalności Oddziału toruńskiego EUK-SP.
Członkinie Oddziału otrzymały Dyplomy i wyróżnienia z rąk Wojewody Ewy MES, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego  Piotra Całbeckiego oraz Prezydenta m.Torunia Michała Zaleskiego oraz ogromny bukiet róż z rąk Posła Adama Szejnfelda .Z ogromną radością podziękowałyśmy naszym Patronom Honorowym,Partnerom oraz Sponsorom Jubileuszu wręczając okolicznościowe Dyplomy,Kryształowe Serca oraz Słusznych rozmiarów KATARZYNKI toruńskie, będące wyrazem naszej wdzięczności za udzielane nam przez 10 lat wsparcie w działaniach na rzecz środowiska kobiecego m.Torunia i całego regionu kujawsko-pomorskiego.Nadałyśmy Tytuł "KOBIETY z Pasją" Paniom, których osiągnięcia w rożnych dziedzinach życia społecznego są imponujące, wspierające środowiska kobiece.Największe kryształowe serce otrzymała  od członkiń oddziału toruńskiego PRZEWODNICZĄCA ZG EUK-SP Barbara Bielicka Malinowska, której pomoc i działania wzmacniają i inspirują oddział toruński.Wśród wyróżnionych byli również Panowie którzy wspomagają  w działaniach -"Kobiety z pasją".
Więcej…
 
X-lecie EUK-SP Oddział Toruń PDF Drukuj Email
czwartek, 27 września 2012 12:37
Zapraszam serdecznie na obchody X-lecia Europejskiej Unii Kobiet-Sekcja Polska - Oddziału TORUŃ połączone z Konferencją "KOBIETA Z PASJĄ POTRAFI".
Impreza odbędzie się 8.X.12 o godz.13 w PATIO /I p./ Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu - Plac Teatralny 2.

Z wyrazami szacunku i sympatii
Aleksandra Łukomska Smulska - Przewodnicząca toruńskiego oddziału EUK-SP
Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce

zaproszenie s1zaproszenie_s2
 
EUROPEJSKA UNIA KOBIET -SEKCJA POLSKA partnerem Konkursu BIZNESWOMEN ROKU 2011 PDF Drukuj Email
wtorek, 18 września 2012 08:31

logo_konkurs

Więcej…
 
Ambasadorzy Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce nominowani PDF Drukuj Email
wtorek, 18 września 2012 08:08
os_213 września 2012 r. Fundacja Ambasada Kobiet Biznesu oficjalnie zainaugurowała projekt Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, realizowany w celu zwiększenia liczby firm zakładanych i prowadzonych przez kobiety w Polsce. Tego dnia wręczono certyfikaty stu pierwszym Ambasadorom Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce – paniom odnoszącym sukcesy w biznesie, które podjęły wyzwanie inspirowania i zachęcania innych kobiet do tworzenia i prowadzenia własnych firm. Projekt zainspirowany został inicjatywą Komisji Europejskiej, która w 2009 r. stworzyła Europejską Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet.

Wśród nominowanych kobiet znalazła się nasza koleżanka - Aleksandra Łukomska Smulska - Przedsiębiorca Toruński, Przewodnicząca O/Toruń EUK-SP


Informacja prasowa
Prezentacja projektu
Lista nominowanych
 
X jubileuszowy Baba Cup w Toruniu PDF Drukuj Email
wtorek, 18 września 2012 07:41
W dniach 7-9.09.12 w Toruniu na kortach na Skarpie odbył się X jubileuszowy Baba Cup. Ten deblowy tenisowy turniej kobiet amatorek przyciągnął tłumy na korty toruńskie.Turniej stworzyły : wielokrotna mistrzyni tenisa ziemnego Barbara Kowalska i Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska- aktualnie Poseł na Sejm RP. Gospodynią spotkania toruńskiej edycji była Aleksandra Łukomska Smulska i Europejska Unia Kobiet Sekcja Polska oddział Toruń .Gościem i Patronem Imprezy zostało Ministerstwo Sportu i Turystyki, a Torunianin W-ce Minister Grzegorz Karpiński wziął obok W -ce Prezydenta m.Torunia Zbigniewa Rasielewskiego i Doroty Idzi /wielokrotnej mistrzyni Świata, Europy i Polski w pięcioboju/-udział w Inauguracji Imprezy. Największą atrakcją turnieju, zawodniczką - okazała się znana artystka Urszula Dudziak ,która odśpiewaniem utworu Papaja otworzyła turniej. To było jedno wielkie spotkanie kobiet, pasjonatek amatorskiego tenisa ziemnego.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 22