Dzień Kobiet w Paryżu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 stycznia 2013 11:43
Zapraszamy nasze koleżanki oraz wszystkich sympatyków do wspólnego wyjazdu z okazji Dnia Kobiet. Tym razem proponujemy romantyczny Paryż i jego uroki. Zwiedzimy wszystkie najważniejsze i najbardziej znane zabytki, przepłyniemy się po Sekwanie. W trakcie pobytu planujemy także spotkanie z francuskimi koleżankami z Europejskiej Unii Kobiet i wizytę w merostwie Paryża.
 
Zaproszenie na Konferencję 23 listopada w Warszawie PDF Drukuj Email
piątek, 16 listopada 2012 08:00
parp_akb
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji "Ambasadorzy Przedsiębiorczości Kobiet - szansą na rozwój firm prowadzonych przez kobiety", która odbędzie się w piątek, 23 listopada br. w Warszawie.

Organizatorem Konferencji jest fundacja Ambasada Kobiet Biznesu we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości pod patronatem Ministra Gospodarki.

Konferencja będzie wydarzeniem inaugurującym projekt "100 nowych firm kobiecych w 2013 roku" i będzie służyć nagłośnieniu projektu na zewnątrz, aby pozyskać jak największą liczbę kandydatek, zainteresowanych założeniem własnych firm. Liczymy na obecność wszystkich 100 Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, ze wszystkich regionów kraju.

Pragniemy dodać, że w pierwszej części zaplanowałyśmy krótkie wystąpienia wprowadzające, natomiast w drugiej części planujemy przedstawić konkretne przykłady wybranych Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, które założyły własne firmy i prowadzą je z sukcesem.

Szczegółowy program Konferencji zamieszczony w załączniku.

Serdecznie zapraszamy
 
VII Kongres Obywatelski PDF Drukuj Email
czwartek, 08 listopada 2012 12:35

7_kongres_obywatelski

Miło mi poinformować, że w poniedziałkowym wydaniu „Rzeczpospolitej” (5.11.2012 r.) ukazał się tekst pt.: „Uwolnić energię Polaków”, który jest zwiastunem VII Kongresu Obywatelskiego. Skan przesyłam w załączeniu.

Jednocześnie zapraszamy do śledzenia strony internetowej Kongresu: aktualny program, filmy, informacje o mówcach kongresowych, organizacjach współpracujących, o Forum Rozwoju Charakterów i Postaw. W szczególności polecamy teksty opublikowane w zakładce: Głosy przed Kongresem. Zachęcamy do komentowania i przesyłania własnych opinii, przemyśleń oraz rekomendacji (teksty do publikacji na stronie internetowej kongresu, w pliku MS Word, można przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Więcej na naszym profilu na Facebook-u.

Do zobaczenia na VII Kongresie Obywatelskim w dniu 10 listopada na Politechnice Warszawskiej!

Łączę najlepsze pozdrowienia,

Jan Szomburg
Inicjator i Organizator Kongresu Obywatelskiego
Prezes Zarządu Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową

 
VII Kongres Obywatelski PDF Drukuj Email
wtorek, 23 października 2012 10:24

ko-120
10 listopada 2012

ZAPROSZENIE Uczestnicy VI Kongresu Obywatelskiego

Miło mi przesłać zaproszenie na VII Kongres Obywatelski, który odbędzie się 10 listopada 2012 r. w gmachu Politechniki Warszawskiej (w załączniku).

Łączę najlepsze pozdrowienia,

Jan Szomburg
Inicjator i Organizator Kongresu Obywatelskiego
Prezes Zarządu Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową
res_img_km_028
 
Sex i Biznes PDF Drukuj Email
wtorek, 23 października 2012 10:21
image002
Goście specjalni: prof Magdalena Środa, Dr Ewelina Stobiecka
Wykład poprowadzą: psycholog biznesu Leszek Mellibruda i Olga Kozierowska

Zwykły dzień w pracy. Jedziesz zatłoczoną windą gdzie nie masz wpływu na to czy stanie obok ciebie pachnący blondyn, zapyziały egocentryk czy palacz „skowronek”. Minuty w windzie dłużą się potwornie szczególnie jak masz biuro na 12 piętrze, a winda staje na każdym po drodze. Adrenalina rośnie już na wejściu... Wpadasz do biura, a tu jakiś „miły” epitecik pod adresem twojego kilkuminutowego spóźnienia, milion czekających mailii, koleżanka akurat w tym momencie potrzebująca wsparcia „bo narzeczony nie wrócił na noc”, szef zerkający dwuznacznie, nerwowo dzwoniący telefon na biurku i konieczność przygotowania się do ważnego spotkania, a ty nawet nie napiłaś się jeszcze kawy. Stres, stres, stres...
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 22