X-lecie EUK-SP Oddział Toruń PDF Drukuj Email
czwartek, 27 września 2012 12:37
Zapraszam serdecznie na obchody X-lecia Europejskiej Unii Kobiet-Sekcja Polska - Oddziału TORUŃ połączone z Konferencją "KOBIETA Z PASJĄ POTRAFI".
Impreza odbędzie się 8.X.12 o godz.13 w PATIO /I p./ Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu - Plac Teatralny 2.

Z wyrazami szacunku i sympatii
Aleksandra Łukomska Smulska - Przewodnicząca toruńskiego oddziału EUK-SP
Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce

zaproszenie s1zaproszenie_s2
 
EUROPEJSKA UNIA KOBIET -SEKCJA POLSKA partnerem Konkursu BIZNESWOMEN ROKU 2011 PDF Drukuj Email
wtorek, 18 września 2012 08:31

logo_konkurs

Więcej…
 
Ambasadorzy Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce nominowani PDF Drukuj Email
wtorek, 18 września 2012 08:08
os_213 września 2012 r. Fundacja Ambasada Kobiet Biznesu oficjalnie zainaugurowała projekt Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, realizowany w celu zwiększenia liczby firm zakładanych i prowadzonych przez kobiety w Polsce. Tego dnia wręczono certyfikaty stu pierwszym Ambasadorom Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce – paniom odnoszącym sukcesy w biznesie, które podjęły wyzwanie inspirowania i zachęcania innych kobiet do tworzenia i prowadzenia własnych firm. Projekt zainspirowany został inicjatywą Komisji Europejskiej, która w 2009 r. stworzyła Europejską Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet.

Wśród nominowanych kobiet znalazła się nasza koleżanka - Aleksandra Łukomska Smulska - Przedsiębiorca Toruński, Przewodnicząca O/Toruń EUK-SP


Informacja prasowa
Prezentacja projektu
Lista nominowanych
 
X jubileuszowy Baba Cup w Toruniu PDF Drukuj Email
wtorek, 18 września 2012 07:41
W dniach 7-9.09.12 w Toruniu na kortach na Skarpie odbył się X jubileuszowy Baba Cup. Ten deblowy tenisowy turniej kobiet amatorek przyciągnął tłumy na korty toruńskie.Turniej stworzyły : wielokrotna mistrzyni tenisa ziemnego Barbara Kowalska i Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska- aktualnie Poseł na Sejm RP. Gospodynią spotkania toruńskiej edycji była Aleksandra Łukomska Smulska i Europejska Unia Kobiet Sekcja Polska oddział Toruń .Gościem i Patronem Imprezy zostało Ministerstwo Sportu i Turystyki, a Torunianin W-ce Minister Grzegorz Karpiński wziął obok W -ce Prezydenta m.Torunia Zbigniewa Rasielewskiego i Doroty Idzi /wielokrotnej mistrzyni Świata, Europy i Polski w pięcioboju/-udział w Inauguracji Imprezy. Największą atrakcją turnieju, zawodniczką - okazała się znana artystka Urszula Dudziak ,która odśpiewaniem utworu Papaja otworzyła turniej. To było jedno wielkie spotkanie kobiet, pasjonatek amatorskiego tenisa ziemnego.
Więcej…
 
Walne Zgromadzenie EUK – Sekcja Polska - 15 czerwca Warszawa PDF Drukuj Email
wtorek, 19 czerwca 2012 08:27
warszawa_15_05_2012_1warszawa_15_05_2012_2
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 21