Finansowanie rozwoju małych i średnich firm czyli wsparcie dla MŚP w przyszłej perspektywie 2014-2020 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 marca 2014 07:43
Zaproszenie

Europejska Unia Kobiet– Sekcja Polska o/śląski , Śląska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości w Gliwicach oraz Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Gliwicach zapraszają na konferencję, która odbędzie się w dniu 27 marca 2014r. o godz. 1700 pn:

"Finansowanie rozwoju małych i średnich firm  czyli wsparcie dla MŚP w przyszłej perspektywie 2014-2020”

Więcej…
 
Polish Businesswomen Congress PDF Drukuj Email

ZarwkaJuż 28.03.2014 w Centrum konferencyjno – hotelowym Hotelu Gromada w Warszawie odbędzie się największy kongres dla kobiet biznesu w Polsce.

Polish Businesswomen Congress, to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego w jednym miejscu spotka się 1000 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu.

To wydarzenie podczas, którego wystąpią uznani mówcy i wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej: Anna Szubert, Aneta Murakowska, Dr Izabela Lenartowicz, Elżbieta Krokosz, Agnieszka Brytan – Jędrzejowska, Jolanta Grażyna Łukasiak-Malicka, Maria Jolanta Batycka-Wąsik, Ewa Plucińska, Danuta Terpiłowska, Kamila Rowińska i inni.

Więcej…
 
Jestem Szefową V edycja PDF Drukuj Email
jestem_szefowa

Rusza V edycja konkursu JESTEM SZEFOWĄ!
W dniu 3 marca 2014 r. rusza piąta edycja konkursu „Jestem szefową” – wspólnej inicjatywy Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania i Ministra Edukacji Narodowej realizowana w partnerstwie z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej
w Polsce.

Na prace konkursowe czekamy do 15 kwietnia 2014 r. (decyduje data stempla pocztowego)!

Uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się w dniu 11 czerwca 2014 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Więcej…
 
VI Kongres Kobiet PDF Drukuj Email
piątek, 21 lutego 2014 07:47
euk_6_kongres
VI Kongres Kobiet odbędzie się 9 i 10 maja 2014 r. w Warszawie, tradycyjnie w Pałacu Kultury i Nauki. Jak co roku będzie to festiwal współpracy, inspiracji, energii i solidarności kobiet. Tegoroczny, VI Kongres będzie miał charakter zarówno uroczysty, jak i roboczy. Polska obchodzi wiele ważnych rocznic: 25-lecie transformacji ustrojowej, 10-lecie przystąpienia do Unii Europejskiej.  We wszystkich tych wydarzeniach kobiety brały aktywny, choć niedoceniony udział.
Więcej…
 
Rzecznik Praw Obywatelskich zbiera tematy badań antydyskryminacyjnych PDF Drukuj Email
piątek, 21 lutego 2014 07:44
RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH jako ORGAN ds. RÓWNEGO TRAKTOWANIA zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, związki jednostek samorządu terytorialnego, instytucji państwowych oraz uczelni wyższych i ośrodków naukowo-badawczych do zgłaszania propozycji tematów badań antydyskryminacyjnych na lata 2014 i 2015.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 22