Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane PDF Drukuj Email
czwartek, 06 lutego 2014 11:17

K o n f e r e n c j a

WEB 3.0

NOWE

STANDARDY

Warszawa - 11.02.2014

SZCZEGÓŁY

 
VIII Kongres Obywatelski PDF Drukuj Email
wtorek, 01 października 2013 08:29

logo Kongresu Obywatelskiego

Jaka modernizacja Polski:
od budowy infrastruktury
do nowych postaw i zachowań?

VIII Kongres Obywatelski

26 października 2013 r.

zdjęcie Uczestników Kongresu Obywatelskiego

ZAPROSZENIE

  • Czy autostrady, szybkie koleje, nowe laboratoria i parki technologiczne wystarczą, by osiągnąć szybki, stabilny rozwój Polski, by uczynić Polskę atrakcyjną do życia i pracy?
  • Jak obok modernizacji technicznej dokonywać również modernizacji społeczno-kulturowej, naszych postaw i wzorców działania – jak zdobywać nowe kompetencje cywilizacyjne?

To pytania, na które będziemy odpowiadali na VIII Kongresie Obywatelskim. Odbędzie się on 26 października br. w godz. 11.00-17.30 pod hasłem „Jaka modernizacja Polski: od budowy infrastruktury do nowych postaw i zachowań?” – jak zwykle na Politechnice Warszawskiej.

Więcej…
 
II edycja konkursu "Miłość z podbitym okiem" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 września 2013 08:35

milosc_zII edycja konkursu "Miłość z podbitym okiem?  Listy nadziei. Twoja historia może uratować  komuś życie"

W dniu  19 czerwca 2013 r. w sali Sejmu RP odbyła się Gala Finałowa Konkursu,

którego celem  jest wsparcie ofiar przemocy domowej, zachęcenie do aktywnego sprzeciwu wobec niej oraz przełamywanie stereotypów na temat przemocy w rodzinie. Konkurs ma charakter ogólnopolski, adresowany jest do osób dorosłych, które doświadczyły przemocy domowej.

Organizatorem ogólnopolskiego konkursu "Miłość z podbitym okiem", jest Poseł na Sejm RP Pani Elżbieta Radziszewska oraz Prezydent Miasta Radomska Pani Anna Milczanowska, honorowy patronat sprawuje Marszałek Sejmu RP Pani Ewa Kopacz.

Podczas Gali nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu. Nadesłane przez uczestniczki prace zostały ocenione, a najlepsze prace nagrodzone.  W imieniu Europejskiej Unii Kobiet- Sekcja Polska w Gali uczestniczyła  Przewodnicząca Oddziału Warszawskiego  Ludmiła Wesołowska, która wręczyła 2 wyróżnienia laureatkom.

 

Więcej…
 
Wyniki IV edycji "Jestem szefową" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 września 2013 08:28

jestem_szefowa19 czerwca 2013 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyła się Gala IV edycji Konkursu „Jestem szefową”,  którego celem jest wzmacnianie postaw przywódczych dziewcząt oraz promowanie pozytywnego wizerunku kobiet - liderek w Polsce.

Przewodnicząca Europejskiej Unii Kobiet – Sekcji Polskiej Barbara Bielicka-Malinowska uczestniczyła  w pracach Kapituły Konkursu  już po raz czwarty.

Więcej…
 
Dzień Kobiet w Paryżu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 stycznia 2013 11:43
Zapraszamy nasze koleżanki oraz wszystkich sympatyków do wspólnego wyjazdu z okazji Dnia Kobiet. Tym razem proponujemy romantyczny Paryż i jego uroki. Zwiedzimy wszystkie najważniejsze i najbardziej znane zabytki, przepłyniemy się po Sekwanie. W trakcie pobytu planujemy także spotkanie z francuskimi koleżankami z Europejskiej Unii Kobiet i wizytę w merostwie Paryża.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 21