Życzenia Świąteczne PDF Drukuj Email

Warszawa, grudzień 2015 r.

zyczenia


Drogie Koleżanki,


Zbliżająca  się Wigilia  i  Święta Bożego Narodzenia to czas refleksji  i zadumy, spotkań z Najbliższymi .  To czas życzeń.

Łamiąc  się z  Wami  opłatkiem  życzę  Wam  i  Waszym  Bliskim, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były wypełnione radością, szczęściem i nadzieją, którą daje nam narodzony Zbawiciel.

Niech Nowy 2016 Rok spełni  nasze  marzenia,  obdaruje zdrowiem i dobrem,  będzie źródłem inspiracji , sukcesów  i  pozytywnej energii


W imieniu Zarządu Głównego

Przewodnicząca...........

Barbara Bielicka-Malinowska

 
Odznaczenia państwowe dla naszych Koleżanek PDF Drukuj Email

Z okazji XX-lecia EUK-SP w 2014 r. Zarząd Główny złożył 20 wniosków o nadanie odznaczeń państwowych dla naszych Koleżanek za pracę społeczną na rzecz kobiet. W dniu 5 sierpnia 2015 r. odznaczenia wręczono 8 spośród nich.. Uroczystość odbyła się w Pałacu Prezydenckim. Odznaczenia wręczył Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP , minister Olgierd Dziekoński.

Więcej…
 
Forum 55 PLUS PDF Drukuj Email

FORUM 55plus to cykl wydarzeń - seminariów i targów, poświęconych problematyce rozwoju rynku senioralnego i opiekuńczego w Polsce. Spotkanie to ma na celu promocję interdyscyplinarnego podejścia do inwestycji na rynku senioralnym i opiekuńczym oraz budowę płaszczyzny współpracy pomiędzy jego wszystkimi zainteresowanymi podmiotami. „MODA NA SENIORA - ŚWIATOWE TRENDY”, które odbyło się 29 maja 2015 r. w godz. 10:00 - 17:45 w Pałacu Kultury i Nauki przy Pl. Defilad 1 w Warszawie.


Zaproszenie oraz program forum 55 plus

 
Posiedzenie sprawozdawczo-wyborcze Międzynarodowej Rady Europejskiej Unii Kobiet PDF Drukuj Email

W Warszawie w dniach 17-18 kwietnia 2015 roku w Hotelu IBIS Old  Town odbyło się   posiedzenie sprawozdawczo-wyborcze Międzynarodowej Rady Europejskiej Unii Kobiet. W dniu 17 kwietnia Koleżanki z Europejskiej Unii Kobiet zwiedzały Warszawę w ramach programu City Tour .  W dniu 18 kwietnia po zakończeniu posiedzenia odbyła się uroczysta kolacja w restauracji „U Barssa” na Rynku Starego Miasta. W dniu 19 kwietnia odbyła się msza w intencji członkiń Europejskiej Unii Kobiet w Kościele Sióstr Wizytek , którą koncelebrował Ks. Rektor  Aleksander Seniuk. Powitał on członkinie w języku angielskim. Następnie udały się do Teatru Wielkiego na spektakl  pt. „ Don Kichot”.

 

Materiały do pobrania:

Więcej…
 
Dialog PDF Drukuj Email

Warszawa 26 marca 2015

 

Europejska Unia Kobiet. Sekcja Polska.

Przewodnicząca Barbara Bielicka-Malinowska

Zarząd Główny

 

 

Szanowna Pani, Szanowne Panie,

 

W imieniu Polskich Amazonek – Ruchu Społecznego oraz Federacji Stowarzyszeń Amazonki, inicjatorek projektu DIALOG, pragnę oficjalnie - i bardzo serdecznie - zaprosić Polską Sekcję Europejskiej Unii Kobiet do współpracy w ramach tego przedsięwzięcia.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 22