Narodowe Święto Niepodległości PDF Drukuj Email

Dzień 11 listopada jako Narodowe Święto Niepodległości jest jednym z najważniejszych świąt obchodzonych przez Polaków i był obchodzony bardzo uroczyście w całej Polsce. Po 123 latach niewoli 11 listopada 1918 r. Polska odzyskała niepodległość.
W 1989 roku Sejm IX Kadencji, ustawą z dnia 15 lutego 1989 roku przywrócił to święto 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości.
Klub Integracji Obywatelskiej w Warszawie z tej okazji, zorganizował spotkanie, na które byłyśmy zaproszone.

Podczas spotkania m.in. wyświetlony został film „Sztandar wolności” i toczyły się ciekawe rozmowy o patriotyzmie.

Więcej…
 
(NIE) PEŁNOSPRAWNI EDUKACJA-PRACA-PERSPEKTYWY PDF Drukuj Email

ZAPRASZAMY  NA KONFERENCJĘ (NIE) PEŁNOSPRAWNI EDUKACJA-PRACA-PERSPEKTYWY
Gliwice 7 grudnia 2009,  godz: 10.00-14.30
program konferncji
plakat

Dim lights

 
Drogie Koleżanki PDF Drukuj Email
pa030339W dniu 3 października 2009 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członkiń EUK-SP. Zostały wybrane nowe władze statutowe Stowarzyszenia. Bardzo serdecznie dziękuję Koleżankom Marioli Beczkiewicz, Małgorzacie Pietras i Danucie Rak za dotychczasową aktywną pracę w Zarządzie Głównym. Dziękuję członkiniom Głównej Komisji Rewizyjnej z jej przewodniczącą Elizą Falbą-Komorowską, a także członkiniom Głównego Sądu Koleżeńskiego za dotychczasowe działania na rzecz Sekcji Polskiej - Europejskiej Unii Kobiet.
Z nadzieją na dalszą współpracę.
Przewodnicząca EUK-SP
Barbara Bielicka-Malinowska
Więcej…
 
"Unia jest kobietą" PDF Drukuj Email

129W dniu 3 czerwca w Warszawie, w gmachu Ministerstwa Gospodarki przy Placu Trzech Krzyży odbyła się konferencja, pod tytułem „Unia jest kobietą”.
Przedsięwzięcie zorganizowało Ministerstwo Gospodarki wraz z naszą Europejską Unią Kobiet.
Jest to już druga konferencja, której współorganizatorem była nasza organizacja. Pięć lat temu, 30.11.2004 r., również w Ministerstwie Gospodarki, EUK-SP odbyła się konferencja pod tytułem „Kobieta przedsiębiorcza – rola i status kobiety w życiu publicznym społeczeństwa XXI wieku”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 następna > ostatnia >>

Strona 22 z 22